8 Kasım 2012 Perşembe

Bayer Consumer Care’den Zengin İçerikli Bepanthol® Çatlak Önleyici KremBepanthol® Cilt Bakım Kremi ve Pişik Merhemi’nden sonra Bepanthol ailesine yeni katılan Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem anne adaylarının en tatlı telaşlarında onlara çare oluyor.  Birçok anne adayının en büyük korkusu gebelik çatlakları, Bepanthol’ün Çatlak Önleyici Kremi ile artık korku olmaktan çıkıyor.
Ekim ayından itibaren eczanelerde satışa sunulan Bepanthol®Çatlak Önleyici Krem; pratik kullanımıyla kendine özen gösteren anne adaylarının hayatını kolaylaştırıyor, hamileliğin başından itibaren vazgeçilmezi oluyor.
Bepanthol Çatlak Önleyici Krem 150 ml

Bayer Consumer Care’den Zengin İçerikli Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem
Bayer Consumer Care tarafından pazara sunulan Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem, Centella Asiatica, Provitamin B5, zeytinyağı, cilt lipidleri ve doğal nemlendiriciler içeriyor. Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem hamilelik boyunca cildin esnekliği ve elastikliğini, cilt bariyerini, cildin beslenmesi ve nemlendirilmesini destekleyici özellikler barındırıyor.
Hamileliğin 3.ayından itibaren iyice gerilmeye başlayan karın bölgesine günde iki defa sürülmesi tavsiye edilen Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem dermatolojik olarak test edilmiştir ve herhangi bir koruyucu ya da renklendirici içermemektedir.
Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem yepyeni ambalaj teknolojisi 50 TL satış fiyatından tüketicilere sunuluyor.
Bepanthol Consumer Care tarafından bu yıl piyasaya sürülen ve anne adaylarının yaşam kalitesini daha da artırmayıhedefleyen Bepanthol® Çatlak Önleyici Krem’i denemeniz ve anne adaylarına önermeniz dileği ile…

4 yorum:

  1. Allah sizden razı olsun , hangi kremi kullansam diye araştırıp duruyordum.
    Bepantene zaten güvenirim bu üründen hemen edinip kullanmaya başlıycam ,teşekkürler..

    YanıtlaSil
  2. ben hamileyken neden çıkmamışki bu. ne kadar çok düşündüm ne kullansam diye. en sonunda sadece bebe yağı kullanmıştım. çatlak çok az oldu karnımın altında o da.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kremler az olmasını sağlıyor. Ama genetik faktör çok önemli. Sen şanslı gruptansın:)

      Sil