23 Ekim 2013 Çarşamba

Yeni Bepanthol Ailesi

Büyüklerimizin evlerinden ve bizlerin de çantalarından eksik olmayan Bayer Ailesi’ne yeni katılan Bepanthol Pişik Merhemi ve Bepanthol Cilt Bakım Kremi cildin farklı dönemlerindeki farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Bepanthol Pişik Merhemi, Provitamin B5 ve Lanolin içerir. Pişiğin önlenmesi ve bakımında çift yönden etki gösterirken cilde nefes aldırıyor. Hassas cilt bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olurken, cildi sağlıklı ve nemli tutuyor. Ayrıca, şeffaf yapısıyla bebek cildinin nefes almasını sağlayarak pişik oluşumuna karşı koruyucu bir etki göstermeyi amaçlayan Bepanthol Pişik Merhemi, içerisinde parfüm, koruyucu madde, renklendirici veya antiseptik içermeyen yapısıyla her bez değişiminde rahatlıkla kullanılıyor.

Annem sürekli bizim için evde bulundurduğu Bayer ürünleriyle tanışmam çocukluğuma dayanıyor. Dolayısıyla benim de oğluma hamile kalır-kalmaz ilk aldıklarımın arasında Bayer ürünleri var. Şimdi de doğumdan sonra kullanmaya başladığım, bebeğimin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş Bepanthol Pişik Merhemi’yle tanışmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Oğlum yeni doğduğu dönemde Bepanthol Pişik Merhemi’ni hem her altını değiştirdiğimde hem de cildinde kuruluk olduğunu fark ettiğim de kullandım. Gerçekten sürülmesinin rahat olması, ciltte kalıp gibi durmaması çok iyi.
Özellikle oğlum için pişik olmaması ve poposunun nemlenmesi için kullandığımdan neredeyse hiç pişik sıkıntısı yaşamadık. Özellikle bebekler ek gıdaya geçtiklerinde daha sık pişik durumuyla karşı karşıya kalabiliyor. O dönemde de bebeğin altını iyice temizledikten sonra Bepanthol Pişik Merhemi’ni sürüp, emilene kadar altını açık bıraktığınızda bir sonraki bez değişiminde karşılaştığınız sonuç gerçekten çok çok iyi.. Cilde hava aldıran ve bakım yapan, bebeğin rahatlamasını sağlayan bir merhem. Bu nedenle 3,5 yaşındaki oğlum için tek tercihim oldu. Bunun dışında bazen hava şartları ve kullandığımız kozmetikler nedeniyle oğlumun cildindeki kurumuş bölgelere kullandığımda da çok etkili olduğunu gördüm.

Ben doğum ve bebeğe hazırlık eğitimleri veriyorum. Bu eğitimlere hamile anneler katılıyor. Onlarla bebek bakımını konuşurken kendi deneyimlerimden ve kullandığımda memnun kaldığım ürünlerden de bahsediyorum. Bepanthol Pişik Merhemi’ni de tüm hamilelere öneriyorum.

Ben ve oğlum Bepanthol Pişik Merhemi’ni çok severek kullanıyoruz .. Tüm annelere de tavsiye ederim...

İçerik: http://bebeimgeliyor.blogspot.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Butikbebe.com ile yarışmaya hazır mısınız?

 
Türkiye’nin en iyi anne ve çocuk alışveriş sitesi butikbebe.com ile
yarışmak ister misiniz?  O zaman tek yapmanız gereken bebeğinizle yaşadığınız en unutulmaz anı düşünmek...
Butikbebe.com’un 23-27 Ekim tarihleri arasında Facebook üzerinden başlatacağı “En unutulmaz anı anlatın” yarışmasına katılın, Kiddy Phoenixfix Pro2 Oto Koltuğu kazanın. Bebeğiyle yaşadığı en unutulmaz anı yarisma@butikbebe.com adresine gönderen annelerden en çok beğeni alan 10 yazı arasına girenler ödülün sahibi olma fırsatı yakalayacak. 1.ciyi yarışmanın jürisi olan Kokosh Anne Blogger’ı Meltem Bicioğlu belirleyecek.
 
Yarışmayı kazanan anne 4 Kasım 2013 tarihinde göndermiş olduğu unutulmaz anısıyla birlikte Butikbebe facebook fan sayfasında (facebook.com/butikbebe) açıklanacak. Böylece hem anısını herkesle paylaşmanın mutluluğunu yakalayacak hem de güvenlik alanındaki testlerde birçok ödül almış olan Kiddy Phoenixfix Pro2 Oto koltuğu’nun sahibi olacak.
Haydi durmayın bebeğiniz ile birlikte geçirdiğiniz en unutulmaz anınızı hatırlayın, en yakınınıza anlatır gibi yazın ve bebeğiniz için en gerekli olan hediyeyi kapın! Unutmayın son gün 27 Ekim!
Butikbebe facebook fan sayfası: www.facebook.com/Butikbebe


DÜNYACA ÜNLÜMASAL ANLATICI NAZLI ÇEVİK KIDS NOOKMASAL AKADEMİSİ EKİBİNDE…

 
 
Donanımlıekibi ile geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan masal anlatıcılığı sanatınıkorumayı ve geliştirmeyi hedef alan Kids Nook Çocuk Kitabevi ve Masal Akademisi,şimdi de ünlü masal anlatıcı ve tiyatro pedagogu Nazlı Çevik öncülüğünde 9Kasım Cumartesi günü itibariyle “Annelere, Öğretmenlere ve 6-12 yaş çocuklara MasalAnlatıcılığı Kursları” düzenliyor. Masalların çocuklar ve yetişkinlerüzerindeki etkisi ve anlatım tekniklerinin irdelenerek pratik uygulamalariçeren kurslar, Masal Anlatıcılığının Türkiye’de yeniden hatırlanması,geliştirilmesi ve uluslararası platformlara taşınmasını hedefliyor.
 
Nazlı Çevik Kimdir?
Nazlı Çevik, 2008- 2011 yılları arasında Berlin Sanat Üniversitesi'nde TiyatroPedagojisi alanında Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra çocuklara ve yetişkinlere Türkiye’de veuluslar arası festivallerde yer almıştır. 2013 te ise Şirince’de dünyanın dörtbir yanından gelen hikaye anlatıcılarla Şirince Masal Festivalinidüzenlemiştir.
Şimdi ise Kids Nook Masal akademisi işbirliğiyle busanata yeni nesillere aktarma adına bir çok atölye ve kurs düzenlemektedir.
NAZLI ÇEVİK MASAL ANLATIM GÜNÜ PROGRAMI
9 KASIM CUMARTESİ
2-6 YAŞ İÇİN   MASALLAR
SAAT: 11:00           ÜCRET: 40 TL
Bu yaş grubu için 2 farklı masal anlatılacak. Programyaklaşık olarak 30 -35 dk. sürecektir.
·        Tilki Pinki (İngiliz Masalı)
·        Tilkinin Kuyruğu (Anadolu Masalı-Zincirleme Masal)
7-12 YAŞ İÇİN MASALLAR
SAAT: 13:00              ÜCRET: 40 TL
Bu yaş grubu içinde Kurd’un önemli rol oynadığı 2 masalanlatılacak. Bu programda ortalama 45.dk. sürecek.
·        Kalpsiz Dev (Norveç peri masalı)
·        Möge Sarık ile Kurt (Tuva Özerk CumhuriyetiMasalı)
 
Kids Nook’un tüm özeletkinliklerini Facebook sayfası ve İnstagram sayfalarından takip edebilir ya da 0212 324 07 06’ nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.